T1K-445102-5-9
T1K-445102-5-9
Part Number: T1K-445102-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL WHITE 44.5X10.2MM
Packaging: 5000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Polyimide
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)