T1K-254127-CS8788
T1K-254127-CS8788
Part Number: T1K-254127-CS8788
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T1K-254127-CS8788
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Polyimide
  • Label Size 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)