T1K-191064-CS8788
Part Number:
T1K-191064-CS8788
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
T1K-191064-CS8788
Packaging:
Box
Specification
- Part Status Obsolete
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Type Die Cut
- Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)