RMK-9X25-A4
RMK-9X25-A4
Part Number: RMK-9X25-A4
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 132 per Sheet
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • Label Type Die Cut
  • For Use With/Related Products Inkjet Printer
  • Label Size 0.35" x 0.98" (9.0mm x 25.0mm)