RMK-18X35-A4
Part Number:
RMK-18X35-A4
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
48 per Sheet
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- Material Polyester
- Label Type Die Cut
- For Use With/Related Products Inkjet Printer
- Label Size 0.71" x 1.38" (18mm x 35mm)