PL-100050-0.5-9
Part Number:
PL-100050-0.5-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity AMP Connectors
Description:
PL-100050-0.5-9
Packaging:
Bulk
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- Length 1.969" (50.00mm)
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Label Type Die Cut
- Applications Device Marker
- Location Indoor/Outdoor
- Material - Body Polyester (PET)
- Width 3.937" (100.00mm)