MP-762127-1-8A
MP-762127-1-8A
Part Number: MP-762127-1-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 76.2X127.0MM
Packaging: 1000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)