MP-699254-5-8A
Part Number:
MP-699254-5-8A
Description:
LABEL METAL POLY 69.9X25.4MM
Packaging:
5000 per Roll
- Material Metallized Polyester
- Label Size 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)