MP-508095-5-8A
MP-508095-5-8A
Part Number: MP-508095-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 50.8X9.5MM
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)