MP-478175-5-8A
MP-478175-5-8A
Part Number: MP-478175-5-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm)