MP-445102-5-8A
MP-445102-5-8A
Part Number: MP-445102-5-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)