MP-381191-5-8A
MP-381191-5-8A
Part Number: MP-381191-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 38.1X19.1MM
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Size 1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)