MP-318097-10-8A
MP-318097-10-8A
Part Number: MP-318097-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Size 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)