MP-191114-15-8A
MP-191114-15-8A
Part Number: MP-191114-15-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 15000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)