MP-178095-10-8A
MP-178095-10-8A
Part Number: MP-178095-10-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)