MP-165051-25-8A
MP-165051-25-8A
Part Number: MP-165051-25-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 25000 per Roll
  • Label Size 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)