MP-127111-10-8A
MP-127111-10-8A
Part Number: MP-127111-10-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)