MP-101762-1.8-8A
MP-101762-1.8-8A
Part Number: MP-101762-1.8-8A
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1800 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)