MC-750-595-BL-WT
MC-750-595-BL-WT
Part Number: MC-750-595-BL-WT
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 25' L BLUE
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Width 0.750" (19.05mm)