M7C-500-595-OR
M7C-500-595-OR
Part Number: M7C-500-595-OR
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" VINYL OR 1=50'
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)