M7C-500-595-LB
M7C-500-595-LB
Part Number: M7C-500-595-LB
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" X 50' VINYL LT BL
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)