M7C-2000-595-YL
M7C-2000-595-YL
Part Number: M7C-2000-595-YL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2" VINYL YL 1=50'
  • Part Status Active
  • Color - Background Yellow
  • Width 2.000" (50.80mm)