M7C-2000-595-PK
M7C-2000-595-PK
Part Number: M7C-2000-595-PK
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2" X 50' VINYL PK
  • Part Status Active
  • Width 2.000" (50.80mm)