M7C-2000-595-GN
M7C-2000-595-GN
Part Number: M7C-2000-595-GN
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2" VINYL GN 1=50'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 2.000" (50.80mm)