M7C-1000-569-RD
M7C-1000-569-RD
Part Number: M7C-1000-569-RD
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 1" POLYESTER RD 1=50'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 1.000" (25.40mm)