M6C-500-595-CL
M6C-500-595-CL
Part Number: M6C-500-595-CL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" X 50' VINYL CL
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)