M6C-500-439-YL
M6C-500-439-YL
Part Number: M6C-500-439-YL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" VINYL YL 1=50'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)