M6C-1900-439-RD
M6C-1900-439-RD
Part Number: M6C-1900-439-RD
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 1.9" VINYL RD 1=50'
  • Part Status Active
  • Label Type Continuous
  • Diameter - Label -
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material - Body Vinyl
  • Applications General
  • Width 1.900" (48.26mm)