M6C-1500-437-YL
M6C-1500-437-YL
Part Number: M6C-1500-437-YL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LBL 1.5" PVDF YL 1=50'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Color - Background Yellow
  • Label Type Continuous
  • Diameter - Label -
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Width 1.500" (38.10mm)