M21-750-7425
M21-750-7425
Part Number: M21-750-7425
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 21' L WHITE
  • Part Status Active
  • Width 0.750" (19.05mm)