M21-750-430
M21-750-430
Part Number: M21-750-430
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.750" (19.05mm)