M21-500-595-OR
M21-500-595-OR
Part Number: M21-500-595-OR
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L ORANGE
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)