M21-250-430
M21-250-430
Part Number: M21-250-430
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.25" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.250" (6.35mm)