KTT-508127-5-1A
KTT-508127-5-1A
Part Number: KTT-508127-5-1A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: KTT-508127-5-1A
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Length 2.000" (50.80mm)
  • Location -
  • Width 0.500" (12.70mm) 1/2"