HW-699254-5-9
Part Number:
HW-699254-5-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
5000 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)