HW-191064-10-9
Part Number:
HW-191064-10-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL HW HI TACK POLY 19.1X6.4MM
Packaging:
10000 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)