HMM-508064-10-8A
HMM-508064-10-8A
Part Number: HMM-508064-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-508064-10-8A
  • Part Status Active
  • Width 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • Length 2.000" (50.80mm)