HMM-406254-1.5-8A
HMM-406254-1.5-8A
Part Number: HMM-406254-1.5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-406254-1.5-8A
  • Part Status Active
  • Width 1.000" (25.40mm)
  • Location -
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester (PET)
  • Color - Background Silver
  • Length 1.600" (40.64mm)