HMM-381127-5-8A
HMM-381127-5-8A
Part Number: HMM-381127-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-381127-5-8A
  • Location -
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester (PET)
  • Color - Background Silver
  • Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
  • Applications Industrial Applications
  • Printer Name Ribbon Matrix
  • Length 5.020" (127.50mm)