HM-381635-5-8A
HM-381635-5-8A
Part Number: HM-381635-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.50" x 2.50" (38.1mm x 63.5mm)