HM-127111-10-8A
HM-127111-10-8A
Part Number: HM-127111-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)