HM-101762-1.8-8A
Part Number:
HM-101762-1.8-8A
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
1800 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)