EP-762254-5-9
Part Number:
EP-762254-5-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
EP-762254-5-9
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Width 1.000" (25.40mm)
- Location -
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Length 3.000" (76.20mm)