EP-762127-1-9
EP-762127-1-9
Part Number: EP-762127-1-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)