EP-610419-2.5-9
EP-610419-2.5-9
Part Number: EP-610419-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2.4X1.65" THERMAL TRAN WHT
Packaging: 2500 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 2.40" x 1.65" (61.0mm x 41.9mm)