EP-523841-1.5-9
EP-523841-1.5-9
Part Number: EP-523841-1.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1500 per Roll
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 2.06" x 3.31" (52.3mm x 84.1mm)