EP-508318-2.5-9
EP-508318-2.5-9
Part Number: EP-508318-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2X1.25" THERMAL TRANS WHT
Packaging: 2500 per Roll
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)