EP-406254-1.5-9
EP-406254-1.5-9
Part Number: EP-406254-1.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1500 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)