EP-101762-1.8-9
EP-101762-1.8-9
Part Number: EP-101762-1.8-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 4X3" THERMAL TRANSFER WHT
Packaging: 1800 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)