EP-101635-2.5-9
EP-101635-2.5-9
Part Number: EP-101635-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 4X2.5" THERMAL TRANS WHITE
Packaging: 2500 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)